, Deprecated: Unparenthesized `a ? b : c ? d : e` is deprecated. Use either `(a ? b : c) ? d : e` or `a ? b : (c ? d : e)` in /home/www/hireal.cz/www/selska.hireal.cz/lib/vendor/twig/twig/lib/Twig/Node.php on line 42 Deprecated: Unparenthesized `a ? b : c ? d : e` is deprecated. Use either `(a ? b : c) ? d : e` or `a ? b : (c ? d : e)` in /home/www/hireal.cz/www/selska.hireal.cz/lib/vendor/twig/twig/lib/Twig/Node.php on line 198 Byt č. 01 - SELSKÁ 82 s.r.o.
Byt č. 01

Byt č. 01

Detailbytu

Dispozice 3+kk
Podlaží 2 NP
Plocha (hrubá) 71 m²
Plocha (čistá) 67,7 m²
Terasa 13,3 m²

Uvedená cena je výhradně za byt, k bytu je možno dokoupit zděnou sklepní kóji s uzamykatelnými dveřmi v přízemí domu a parkovací místo v hromadné garáži (viz ceník).

Byt č. 01 o velikosti 3+kk se nachází v 2NP (první nadzemní patro nad přízemím). Obývací pokoj je orientovaný do dvorní (východní orientace), zbylé dva pokoje do ulice (západní orientace).

Dispozice bytu: Za vstupními dveřmi je situovaná předsíň, kterou lze vybavit vestavěnou skříní s velkým úložným prostorem. Z předsíně – chodby jsou přístupné všechny místnosti bytu: obývací pokoj s kuchyňským koutem, dva pokoje, koupelna a samostatná toaleta. Z obývacího pokoje je přímý vstup na terasu orientované do klidové části objektu. Od sousední terasy a dvorní části sousedního bytového domu je terasa oddělena neprůhledným paravanem. Pokoje do ulice mají vždy jedno okno se standardním parapetem a druhé francouzské vybavené skleněným zábradlím z tvrzeného skla, které tvoří tzv. falešný balkon.

 

 

Nemovitost je prodána.

Půdorys a polohabytu na podlaží

PůdorysByt č. 01
Půdorys podlažíByt č. 01