, Deprecated: Unparenthesized `a ? b : c ? d : e` is deprecated. Use either `(a ? b : c) ? d : e` or `a ? b : (c ? d : e)` in /home/www/hireal.cz/www/selska.hireal.cz/lib/vendor/twig/twig/lib/Twig/Node.php on line 42 Deprecated: Unparenthesized `a ? b : c ? d : e` is deprecated. Use either `(a ? b : c) ? d : e` or `a ? b : (c ? d : e)` in /home/www/hireal.cz/www/selska.hireal.cz/lib/vendor/twig/twig/lib/Twig/Node.php on line 198 Byt č. 02 - SELSKÁ 82 s.r.o.
Byt č. 02

Byt č. 02

Detailbytu

Dispozice 1+kk
Podlaží 2 NP
Plocha (hrubá) 34,4 m²
Plocha (čistá) 33,6 m²

Uvedená cena je výhradně za byt, k bytu je možno dokoupit zděnou sklepní kóji s uzamykatelnými dveřmi v přízemí domu a parkovací místo v hromadné garáži šířka PM je 3,65 m (viz ceník).

Byt č. 02 o velikosti 1+kk se nachází v 2NP (patro nad přízemím). Okna bytu jsou orientována na západ do ulice. Tento byt je stavebně řešen tak, aby jej v případě potřeby bylo možné vybavit zařizovacími předměty a mobiliářem pro bezbariérové řešení odpovídající požadavkům imobilního klienta. Vstupní dveře do bytu mají jmenovitou světlost 900 mm.

Dispozice bytu: Předsíň bytu je čtvercového tvaru a je z ní přístup do koupelny a obývacího pokoje s kuchyňským koutem. Pokud nebude byt využíván tělesně postiženou osobou, je možné v předsíni instalovat dvojici šatních skříní a botníku. Vlastní obytný prostor je dostatečně velký na to, aby v něm mohl být realizován odpočinek, spaní, vaření i stolování. Obývací pokoj je vybaven dvojicí oken. Jedním se standardním parapetem a druhým oknem francouzským, které je opatřeno zábradlím z bezpečnostního skla a je tak vytvořen tzv falešný balkon.

 

 

Nemovitost je prodána.

Půdorys a polohabytu na podlaží

PůdorysByt č. 02
Půdorys podlažíByt č. 02