, Deprecated: Unparenthesized `a ? b : c ? d : e` is deprecated. Use either `(a ? b : c) ? d : e` or `a ? b : (c ? d : e)` in /home/www/hireal.cz/www/selska.hireal.cz/lib/vendor/twig/twig/lib/Twig/Node.php on line 42 Deprecated: Unparenthesized `a ? b : c ? d : e` is deprecated. Use either `(a ? b : c) ? d : e` or `a ? b : (c ? d : e)` in /home/www/hireal.cz/www/selska.hireal.cz/lib/vendor/twig/twig/lib/Twig/Node.php on line 198 Byt č. 03 - SELSKÁ 82 s.r.o.
Byt č. 03

Byt č. 03

Detailbytu

Dispozice 3+kk
Podlaží 2 NP
Plocha (hrubá) 70,0 m²
Plocha (čistá) 66,7 m²
Terasa 36,3 m²

Uvedená cena je výhradně za byt, k bytu je možno dokoupit zděnou sklepní kóji s uzamykatelnými dveřmi v přízemí domu a parkovací místo v hromadné garáži (viz ceník).

Byt č. 03 o velikosti 3+kk se nachází ve 2NP (nad přízemím, kde je situována hromadná garáž), a to ve dvorním křídle bytového domu. Byt má místnosti orientované na jih.

Dispozice bytu: Za vstupními dveřmi je situovaná předsíň, kterou lze vybavit vestavěnou skříní s velkým úložným prostorem s pračkou. Z předsíně – chodby jsou přístupné tyto místnosti bytu: obývací pokoj s kuchyní dále koupelna a samostatná toaleta. Z obývacího pokoje, a dvou ložnic je přímý vstup na prostornou terasu situovanou v dvorní a klidné části objektu. Tyto dva pokoje jsou přístupné přes chodbu, s kvalitním úložným prostorem, vedoucí z obývacího prostoru bytu.

Nemovitost je prodána.

Půdorys a polohabytu na podlaží

PůdorysByt č. 03
Půdorys podlažíByt č. 03