, Deprecated: Unparenthesized `a ? b : c ? d : e` is deprecated. Use either `(a ? b : c) ? d : e` or `a ? b : (c ? d : e)` in /home/www/hireal.cz/www/selska.hireal.cz/lib/vendor/twig/twig/lib/Twig/Node.php on line 42 Deprecated: Unparenthesized `a ? b : c ? d : e` is deprecated. Use either `(a ? b : c) ? d : e` or `a ? b : (c ? d : e)` in /home/www/hireal.cz/www/selska.hireal.cz/lib/vendor/twig/twig/lib/Twig/Node.php on line 198 Byt č. 08 - SELSKÁ 82 s.r.o.
Byt č. 08

Byt č. 08

Detailbytu

Dispozice 4+kk
Podlaží 4 NP
Plocha (hrubá) 87,4 m²
Plocha (čistá) 82,5 m²
Terasa 19,1 m²

Uvedená cena je výhradně za byt, k bytu je možno dokoupit zděnou sklepní kóji s uzamykatelnými dveřmi v přízemí domu a parkovací místo v hromadné garáži (viz ceník).

Byt č. 08 je exkluzivní byt o velikosti 4+kk je umístěn v 4NP (třetí patro nad přízemím) a tvoří celé čtvrté nadzemní podlaží. Orientace bytu ke světovým stranám je východ – západ s okny jak do ulice, tak do klidné dvorní části.

Dispozice bytu: Za vstupními dveřmi se nachází předsíň, kterou je možno vybavit vestavěnými skříněmi a která je shora osvětlená střešním světlíkem. Z ní je možno vstoupit do všech místností bytu: obývacího pokoje s kuchyňským koutem, trojice pokojů, koupelny a samostatné toalety. Obývací pokoj a dva pokoje mají přístup na velkou terasu orientovanou na západ. Z ní je krásný výhled na městskou část Lesná. Čtvrtý pokoj má výhled na panorama Hády.

 

 

 

Nemovitost je prodána.

Půdorys a polohabytu na podlaží

PůdorysByt č. 08
Půdorys podlažíByt č. 08